Link warning on click (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Views
he: היבטים

en: Custom
he: מותאם

en: Color
he: צבע
