Link warning on click (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Views
hu: Nézetek

en: Custom
hu: Egyéni

en: Color
hu: Szín
