Link warning on click (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Color
is: Litur
