Link warning on click (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Background Color
ja: 背景色

en: Views
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Color
ja: 色
