Link warning on click (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ
