Link warning on click (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Views
lv: Skati

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Color
lv: Krāsa
