Link warning on click (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Views
nl: Overzichten

en: Custom
nl: Aangepast

en: Color
nl: Kleur
