Link warning on click (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Views
oc: Vistas

en: Custom
oc: Personalizat
