Link warning on click (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Views
pl: Widoki

en: Custom
pl: Własne

en: Color
pl: Kolor
