Link warning on click (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Background Color
pt: Cor de fundo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Color
pt: Cor
