Link warning on click (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Views
ro: Vizualizări

en: Custom
ro: Personalizat

en: Color
ro: Culoare
