Link warning on click (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Views
ru: Представление

en: Custom
ru: Собственная

en: Color
ru: Цвет
