Link warning on click (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Views
sv: Vyer

en: Custom
sv: Anpassad

en: Color
sv: Färg
