Link warning on click (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Color
ta: நிறம்
