Link warning on click (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Views
uk: Види

en: Custom
uk: Власний

en: Color
uk: Колір
