Link warning on click (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Color
vi: Màu sắc
