Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
