Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
