Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Language code
bg: Код на език

en: Changed date
bg: Дата на промяна
