Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.
