Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Handler
ca: Controlador

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Services
ca: Serveis

en: About
ca: Detalls

en: RDF mapping
ca: Correspondència de RDF

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: A boolean indicating whether the node is published.
ca: Un booleà que indica si el node està publicat.
