Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Services
fi: Palvelut

en: About
fi: Tietoja

en: RDF mapping
fi: RDF kartoitus

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Changed date
fi: Muutospäivämäärä

en: A boolean indicating whether the node is published.
fi: Kertoo onko sisältö julkaistu vai ei.
