Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Created
he: נוצר

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: About
he: אודות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Publishing status
he: מפורסם
