Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
