Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
