Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
