Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
