Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Changed date
sr: Датум измене
