Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: The update has been performed.
ur: تجدید کا عمل مکمل ہوا۔

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
