Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
