Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
