Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Creation date
gl: Data de creación

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Services
gl: Servizos

en: About
gl: Información
