Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
