Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Changed date
ht: Chanje dat
