Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
