Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
