Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Changed date
lt: Keitimo data
