Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Language code
nn: Språkkode
