Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Handler
sk: Manažér

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Services
sk: Služby

en: About
sk: Informácie o

en: Changed date
sk: Dátum zmeny
