Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: The update has been performed.
th: ปรับปรุงสำเร็จ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: RDF mapping
th: การแม็ป RDF

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: A boolean indicating whether the node is published.
th: ระบุว่ามีการเผยแพร่ความคิดเห็น
