Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
