Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Handler
cs: Ovladač

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Services
cs: Služby

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Changed date
cs: Datum změny
