Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: About
el: Περί

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία
