Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
