Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
