Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani
