Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Language code
ka: ენის კოდი
