Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
