Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: Services
nl: Diensten

en: About
nl: Over

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Origin
nl: Oorsprong

en: RDF mapping
nl: RDF-toewijzing

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: A boolean indicating whether the node is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node is gepubliceerd.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
