Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Handler
pl: Format

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Excerpt
pl: Fragment

en: Language code
pl: Kod języka

en: Services
pl: Serwisy

en: Process queue
pl: Kolejka procesów

en: About
pl: O stronie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Origin
pl: Źródło

en: RDF mapping
pl: Mapowanie RDF

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Changed date
pl: Data modyfikacji
